optimmedia.cz

Tvorba webových stránek a prezentací

Webová stránka Vás prezentuje 24 hodin denně, 365 dní v roce a často je Vaším prvním podáním ruky, Vaším prvním kontaktem s novým klientem nebo zákazníkem. Na základě vzhledu a funkčnosti Vaší webové prezentace si zákazník udělá představu o fungování Vaší společnosti. Neriskujte tím, že si vytvoříte základní webovou prezentaci, jen málo lidí vám dá šanci udělat druhý první dojem.

Kvalitní webové stránky, které se dokážou přizpůsobit jak mobilním telefonům, tak třeba tabletům, jsou dnes již absolutní nezbytností a stávají se nenahraditelným marketingovým a obchodním nástrojem. Moderní design a přehledná struktura jsou pak základem pro stránky, které reprezentují a přivádí nové klienty.
optimmedia_webdesign_03
Lidé dnes hledají informace především na internetu a chtějí je najít rychle. Je tedy velmi důležité, aby Vaše stránky byly srozumitelné a přehledné, aby návštěvník ihned viděl, kdo jste, čím se zabýváte a jak se s Vámi může spojit.
Velmi důležité je také propojení stránek se sociálními sítěmi, jako je například Facebook nebo Twitter. Ty Vám dávají možnost komunikovat se zákazníky i obchodními partnery, zde můžete získat představu o jejich potřebách a přáních.

Námi vytvořené webové stránky vám dají možnost jednoduše přidávat, měnit i odebírat jednotlivé stránky a podstránky – tedy spravovat obsah bez naší asistence.

Jedinečná grafika a originalita zaručí dlouhotrvající dobrý první dojem.

optimmedia_webdesign_02

Nahoru © optimmedia 2015 / marketing / public relations / media